Ukryta prawda (563)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 563

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Monika, macocha 16-letniej Julii, przyjmuje gościa, swojego brata Przemka, który dotąd podróżował po świecie. Niespodziewanie Julia odkrywa, że mężczyzna w rzeczywistości przebywał w więzieniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

16-letnia Julia mieszka z ojcem Tomaszem, macochą Moniką oraz swoim przyrodnim bratem, Łukaszem. Relacje nastolatki z nową partnerką rodzica świetnie się układają. Pewnego dnia Monika przyjmuje gościa, swojego 29-letniego brata, Przemka, który dotąd podróżował po świecie. Niespodziewanie Julia odkrywa, że mężczyzna kłamał - w rzeczywistości siedział w więzieniu. Dziewczyna chce powiedzieć o tym ojcu. Jednak z dnia na dzień brat macochy zaczyna coraz bardziej fascynować Julię, a jego kryminalna przeszłość przestaje jej przeszkadzać. Wreszcie nastolatka odkrywa inne tajemnice Przemka.

Zobacz także