Ukryta prawda (562)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 562

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Damian od kilku lat pracuje za granicą. Podczas urlopu mężczyzna odkrywa, że jego żona, Ewa, zaniedbuje ich 15- letniego syna. Wkrótce partnerka proponuje mężowi seks w większym gronie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

38-letni Damian od kilku lat pracuje za granicą. Rozłąka z rodziną doskwiera mu coraz bardziej. Podczas urlopu mężczyzna odkrywa, że jego żona, Ewa, zaniedbuje ich 15-letniego syna, Łukasza. Ponadto, zerwała kontakt z przyjaciółką, Wandą, i teraz zadaje się z małżeństwem, Beatą i Arkiem, których Damian wcześniej nie znał. Wkrótce Ewa proponuje mężowi seks w większym gronie. Mężczyzna zaczyna podejrzewać żonę o romans z Arkiem. W dodatku odkrywa, że kobieta okłamuje go w kwestiach finansowych. Damian odkrywa, że Arek zabiera Ewę do domu pod Warszawą. Kiedy ją stamtąd zabiera, ona zostawia go i wyprowadza się. Wkrótce mężczyzna odkrywa prawdę.

Zobacz także