Ukryta prawda (558)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 558

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Kaja za trzy miesiące ma wziąć ślub z Bartkiem. Dziewczynę martwi jej waga - niedawno osiągnęła 100 kg przy wzroście 160 cm. Koleżanka radzi Kai, by skorzystała z usług osobistej trenerki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Kaja za trzy miesiące ma wziąć ślub z Bartkiem. Dziewczynę martwi jej waga - niedawno osiągnęła 100 kilogramów przy wzroście 160 centymetrów. Metody takie jak diety czy sport nie przynosiły pożądanych efektów. Koleżanka radzi Kai, by skorzystała z usług osobistej trenerki, i poleca jej swoją znajomą, Ewę. Kobieta motywuje podopieczną do wspólnych ćwiczeń, ustala też specjalną dietę. Początkowo Bartek cieszy się ze zmiany, jaka zaszła w Kai, jednak z czasem zauważa, że narzeczona jest rozdrażniona i nerwowa. Radzi jej porzucić restrykcyjne odchudzanie, ale dziewczyna, będąca pod ogromnym wpływem Ewy, nie chce się poddawać. Po miesiącu trafia do szpitala. O swój stan obwinia trenerkę.

Zobacz także