Ukryta prawda (557)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 557

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:18-letnia Laura pochodzi z biednej rodziny. Często pomaga swojej matce na bazarze, gdzie zostaje zauważona przez agentkę modelek Martę. Dziewczynę zaczyna adorować jeden z bogatych klientów agencji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

18-letnia Laura pochodzi z biednej rodziny. Często pomaga swojej matce na bazarze, gdzie zostaje zauważona przez agentkę modelek Martę. Kobieta wróży jej wielką karierę. Za pieniądze zarobione po pierwszej sesji dziewczyna pomaga mamie i młodszemu bratu Dominikowi, który jeździ na wózku inwalidzkim. Tymczasem Marta proponuje Laurze wyjazd na dwa miesiące do Japonii. Duże wynagrodzenie rozwiązałoby wszystkie problemy rodziny. Sytuacja jednak się komplikuje, gdy Laurę zaczyna adorować jeden z bogatych klientów. Zainteresowana jest nią także właścicielka agencji.

Zobacz także