Ukryta prawda (556)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 556

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:35-letnia Marta, wicedyrektor dużej firmy z branży IT, ma męża Filipa i dwoje dzieci. Mężczyzna, który pracuje jako nauczyciel, nie może pogodzić się z tym, że żona zarabia dużo więcej od niego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 23 stycznia
pojutrze
8:35 TVN 7 (z napisami)
niedziela, 26 stycznia
za 5 dni
4:50 TVN 7 (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

35-letnia Marta, wicedyrektor dużej firmy z branży IT, ma męża Filipa i dwoje dzieci. Mężczyzna, który pracuje jako nauczyciel, nie może pogodzić się z tym, że żona zarabia dużo więcej od niego. Tymczasem kobietę zaczyna adorować Sebastian, młody pracownik firmy cateringowej. Ona konsekwentnie odrzuca jego zaloty i jest zaniepokojona, gdy widzi go w pobliżu swojego domu. Tymczasem między Martą a jej mężem dochodzi do kolejnych kłótni o późne powroty mężczyzny i zaniedbywanie domowych obowiązków. Wkrótce znika ich córka. Kobieta zgłasza porwanie.

Zobacz także