Ukryta prawda (526)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 526

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:18-letnia Kasia jest nieśmiała i ma kompleksy. Pewnego dnia do jej klasy dołącza nowa uczennica, Agnieszka. Przebojowa dziewczyna zaprzyjaźnia się z Kasią i sprawia, że ta staje się odważniejsza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 7 grudnia
za 8 dni
2:05 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

18-letnia Kasia jest nieśmiała i ma kompleksy. Do jej klasy dołącza nowa uczennica, Agnieszka. Przebojowa dziewczyna zaprzyjaźnia się z Kasią i sprawia, że ta staje się odważniejsza, próbuje też alkoholu i narkotyków. Tymczasem Agnieszka opowiada w szkole, że przez kilka lat mieszkała z matką w Paryżu, a teraz przeniosła się do ojca, który jest biznesmenem. Pewnego wieczora przyjaciółki idą z grupą znajomych nad Wisłę, gdzie spotykają młodzież z Francji. Przypadkiem na jaw wychodzi kłamstwo Agnieszki - nie rozumie ani słowa w tym języku. Upokorzona dziewczyna zaczyna mścić się na Kasi.

Zobacz także