Ukryta prawda (524)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 524

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:30-letnia Ewelina mieszka ze swoim chłopakiem, Michałem. Od pewnego czasu kobieta dziwnie się zachowuje. W końcu wyjawia partnerowi, że na wakacjach w Egipcie zakochała się w masażyście Alim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 6 grudnia
za 7 dni
4:00 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

30-letnia Ewelina naucza matematyki w gimnazjum. Mieszka ze swoim chłopakiem, Michałem. Od pewnego czasu kobieta dziwnie się zachowuje. W końcu wyjawia partnerowi, że na wakacjach w Egipcie zakochała się w miejscowym masażyście Alim. Prosi Michała, by opuścił jej mieszkanie. Mężczyzna jest załamany, planował oświadczyny i nie umie znieść porażki. Zamierza walczyć o uczucia Eweliny. Tymczasem ona prosi ojca o sprowadzenie Alego do Polski. Początkowo mężczyzna jest temu przeciwny, jednak zdaje sobie sprawę, że masażysta z egzotycznego kraju może przyciągnąć klientki.

Zobacz także