Ukryta prawda (523)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 523

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Dorota i jej 19-letnia córka Marzena wprowadzają się do domu drugiego męża kobiety. Janusz ma już 17-letniego syna Damiana. Nastolatkowie nie potrafią dojść do porozumienia i walczą o uwagę rodziców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Dorota i jej 19-letnia córka Marzena wprowadzają się do domu drugiego męża kobiety. Janusz ma już 17-letniego syna z pierwszego małżeństwa, Damiana. Nastolatkowie nie potrafią dojść do porozumienia i wciąż walczą o uwagę rodziców. Wkrótce okazuje się, że Damian zakochał się w Marzenie. Tymczasem Dorota i Janusz zmuszają dziewczynę do zabrania przyrodniego brata na imprezę, gdzie dochodzi do awantury pomiędzy nim a chłopakiem Marzeny. Z czasem kłótnie nastolatków udzielają się również dorosłym. Marzena chce zemścić się na Damianie. Podrzuca mu skręta. Kiedy rodzice przeszukują pokój chłopaka, odkrywają coś bardziej niepokojącego.

Zobacz także