Ukryta prawda (521)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 521

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:40-letnia Marzena została porzucona przez męża, Pawła. Kobieta w tajemnicy spotyka się z Darkiem - ojcem chłopaka córki. Tymczasem romans Pawła okazał się nieudany. Mężczyzna chce wrócić do żony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

40-letnia Marzena została porzucona przez męża, Pawła. Obecnie mieszka tylko z córką, Julią. Kobieta jest zakochana w Darku - ojcu chłopaka Julii, Rafała. Marzena i Darek utrzymują swój związek w tajemnicy, nie chcąc zranić swoich dzieci. Tymczasem romans Pawła okazał się nieudany, więc mężczyzna chce wrócić do żony. Wkrótce Marzena zostaje wezwana do szkoły. Pomiędzy Julią i jej najlepszą przyjaciółką Kamilą doszło do awantury. Marzena zauważa też, że jej córka spędza dużo czasu z korepetytorką, Anią. Tymczasem Paweł odkrywa romans Marzeny i Darka. Zaczyna szantażować kobietę.

Zobacz także