Ukryta prawda (520)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 520

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:25-letnia Ania spotyka się z dwa lata starszym Robertem. Dziewczyna mieszka z rodzicami, którzy sprzeciwiają się związkowi córki. Uważają, że będąc muzykiem, Robert nie zarobi na rodzinę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

25-letnia Ania od roku spotyka się z dwa lata starszym Robertem. Para planuje ślub. Dziewczyna wciąż mieszka z rodzicami, Grażyną i Jackiem, którzy sprzeciwiają się związkowi córki. Uważają, że będąc muzykiem, Robert nie zarobi na rodzinę. Tymczasem artysta w każdy weekend wyjeżdża na koncerty, jednak nie zabiera ze sobą Ani. Dziewczyna jest tym zaniepokojona. Dodatkowo martwi ją obecność fanki Roberta, 19-letniej Zuzi. Wkrótce Ania znajduje w samochodzie muzyka kolczyk. Podejrzewa go o zdradę, ale on wszystkiego się wypiera. Kiedy w rzeczach Roberta odkrywa stanik i szminkę, decyduje się śledzić partnera.

Zobacz także