Ukryta prawda (517)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 517

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Joanna i Marek planują ślub. Mieszkają w kupionym na kredyt domu pod Warszawą. Niestety, kiedy kobieta traci dobrze płatną pracę, muszą się przeprowadzić. Joanna zaczyna podejrzewać Marka o romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Narzeczeni, Joanna i Marek, planują ślub. Mieszkają w kupionym na kredyt domu pod Warszawą. Niestety, kiedy kobieta traci dobrze płatną pracę, muszą przeprowadzić się do mieszkania Marka, odziedziczonym po jego rodzicach. Dom oddają pod wynajem. Marek niechętnie tam wraca, ponieważ miejsce to przypomina mu o rodzicach, którzy zginęli w wypadku spowodowanym przez bezdomnego. Mężczyzna od jakiegoś czasu otrzymuje anonimowe listy za prośbą o wybaczenie. Wkrótce koleżanka Joanny widzi go w kawiarni z nieznajomą kobietą. Joanna zaczyna podejrzewać, że Marek ma romans.

Zobacz także