Ukryta prawda (509)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 509

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Marta ma dość swojego partnera Damiana, który woli imprezy od pracy. Coraz więcej czasu spędza ze swoim szefem Przemkiem. Postanawia wprowadzić się do niego. Wkrótce mężczyzna zostaje pobity.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

29-letnia Marta dwa lata temu poznała przez internet Damiana. Po roku znajomości przeprowadziła się do niego do Warszawy. Początkowo układało im się świetnie, teraz kobieta ma dość ukochanego. Niezaradny mężczyzna zamiast szukać pracy, wiecznie imprezuje. Marta podejrzewa, że Damian nie jest gotowy na poważny związek. Kobieta coraz więcej czasu spędza z Przemkiem, swoim szefem z biura podróży, który wyraźnie ją adoruje. Wkrótce oboje zbliżają się do siebie. Kiedy kolejnego dnia po powrocie z pracy Marta zastaje nietrzeźwego Damiana, postanawia się wyprowadzić do Przemka. Niedługo potem mężczyzna zostaje dotkliwie pobity. Marta podejrzewa, że może za tym stać jej były partner.

Zobacz także