Ukryta prawda (494)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 494

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:27-letnia Antonina ku niezadowoleniu ojca i matki nie ma męża ani dziecka. Kobieta ma dość swatania i mówi rodzicom, że jest już z kimś związana. Wkrótce przedstawia wszystkim Patryka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Barbara i Franciszek są rolnikami. Mają 24-letniego syna Marka, który z nimi mieszka, oraz 27-letnią córkę Antoninę, która przeprowadziła się do Warszawy. Ku niezadowoleniu rodziców dziewczyna nie ma męża ani dziecka. Gdy rodzinny dom zostaje zalany podczas powodzi, wszyscy przyjeżdżają do Antosi. Wraz z nimi sprowadza się sąsiad Edek, który od lat kocha się w dziewczynie. Samotna kobieta ma dość swatania i mówi rodzicom, że jest już z kimś związana. Przedstawia wszystkim Patryka. Ojciec i brat odkrywają, że nie jest on wierny Antoninie, którą zdradza z jej koleżanką Ingą. Chcą jej o wszystkim powiedzieć, lecz rezygnują na wieść, że jest ona w ciąży. Kilka dni później Barbara podsłuchuje kłótnię córki z Ingą, przy okazji poznając szokujące fakty z jej życia.

Zobacz także