Ukryta prawda (472)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 472

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:21-letnia Malwina poznaje na internetowym czacie 'Janusa'. Gdy chłopak proponuje spotkanie, kobieta jest zachwycona. Krzysztof okazuje się wspaniały. Niestety, po randce nie daje więcej znaku życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

21-letnia Malwina Lewicka poznaje na internetowym czacie "Janusa". Gdy chłopak proponuje spotkanie, kobieta jest zachwycona. Krzysztof okazuje się wspaniały. Między dwojgiem ludzi iskrzy od pierwszego wejrzenia. Niestety, po pierwszej randce mężczyzna nie daje znaku życia. Gdy Malwina dzwoni do niego, telefon odbiera matka chłopaka. Informuje 21-latkę, że syn leży w szpitalu po brutalnej napaści. Dziewczyna odwiedza Krzysztofa. Postanawia przygotować dla niego urodzinowe przyjęcie. Pomaga jej współlokator jubilata - Robert Zawadzki. Dziewczyna jest świadkiem aresztowania kolegi Krzysztofa.

Zobacz także