Ukryta prawda (466)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 466

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Hanna odwiedza swoją córkę Beatę i zięcia. Mówi im, że żyje w skrajnej biedzie i nie potrafi sama się utrzymać. Beata, która od dawna jest skłócona z matką, zamierza oddać ją do domu opieki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Witek prowadzi z żoną Beatą sklep z wyrobami tekstylnymi. Małżeństwo ma dwie córki - 10-letnią Anię i o pięć lat starszą Zosię. Wizytę składa im matka Beaty, Hanna. Kobieta mówi im, że żyje w skrajnej biedzie i nie potrafi sama się utrzymać. Beata nie jest zadowolona z wizyty matki, z którą jest skłócona. Nie chce, by Hanna wtrącała się do jej życia i zamierza oddać ją do domu opieki. Ta z kolei staje się nie do wytrzymania. Jest kłótliwa i agresywna, prowokuje konflikty z sąsiadami. Witek zaczyna się zastanawiać, czy przypadkiem jego żona nie podjęła słusznej decyzji.

Zobacz także