Ukryta prawda (465)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 465

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:43-letnia wdowa Olga wiąże się z 28-letnim Arturem. Gdy kobieta zachodzi w ciążę, partner oświadcza się jej. Kilka tygodni po ich ślubie Olga dowiaduje się, że zmarł jej wuj.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

43-letnia Olga od trzech lat jest wdową. Kobieta zakochuje się w 28-letnim Arturze. Jej dorosła córka Zosia jest zaskoczona ich związkiem. Kiedy okazuje się, że Olga jest w ciąży, dużo młodszy partner oświadcza się jej i przeprowadza do ukochanej. Kilka tygodni po ich ślubie Olga dowiaduje się, że zmarł jej wuj, z którym straciła kontakt po śmierci męża. Jest poruszona, w nocy dostaje silnych skurczów. Dochodzi do poronienia. Dwa tygodnie później kobieta stawia się u notariusza na odczytanie testamentu wuja. Okazuje się, cały majątek zapisał on siostrom zakonnym, które opiekowały się nim w chorobie. Następnego dnia Artur znika.

Zobacz także