Ukryta prawda (463)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 463

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Aldona samotnie wychowuje Sławka. Z powodu nadwagi chłopiec jest szykanowany w gimnazjum. Matka cieszy się, gdy znajduje on sobie przyjaciela. Z czasem docierają do niej plotki, że syn jest gejem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

39-letnia Aldona po śmierci męża samotnie wychowuje syna, Sławka. 15-latek świetnie się uczy i nie sprawia żadnych kłopotów wychowawczych. Jednak z powodu nadwagi i opinii kujona jest szykanowany w gimnazjum. Aldona cieszy się, gdy w klasie syna pojawia się nowy uczeń - Adam, z którym Sławek szybko się zaprzyjaźnia. Chłopcy spędzają całe godziny zamknięci w pokoju. Do Aldony zaczynają docierać plotki, że jej syn jest gejem. Sławek stanowczo temu zaprzecza. Po kilku dniach Aldona zauważa, że znika jej biżuteria. Kobieta zaczyna podejrzewać, że okrada ją nowy przyjaciel syna.

Zobacz także