Ukryta prawda (458)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 458

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Janina żąda od swojego zięcia i córki, aby na jej urodziny przyjechał ich syn, Tomek. Jest przekonana, że chłopak od kilku lat mieszka w Anglii. Nie wie, że uciekł on z domu po awanturach z ojcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Janina żąda od swojego zięcia Zbigniewa i córki Bożeny, aby na jej urodziny przyjechał ich syn, Tomek. Starsza pani jest przekonana, że chłopak od kilku lat mieszka w Anglii. Tak naprawdę uciekł on z domu po ciągłych awanturach z ojcem i nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa. Zbigniew odnajduje go w zaniedbanym mieszkaniu, które wynajmuje z kolegą. Tomek w zamian za oferowane przez ojca pieniądze zgadza się przyjść na urodziny babci i odgrywać rolę dobrze ustawionego emigranta. W domu rodziców pojawia się z 4-letnią córką Julią, o której istnieniu nikt nie miał pojęcia.

Zobacz także