Ukryta prawda (456)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 456

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Renata samotnie wychowuje 16-letnią Paulinę. Dziewczyna jest dobrze zapowiadającą się siatkarką. Niestety trener coraz częściej musi sadzać ją na ławce a zamiast niej wystawiać córkę sponsora drużyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Renata Berska wychowuje samotnie córkę, 16-letnią Paulinę. Dziewczyna jest dobrze zapowiadającą się siatkarką. Na co dzień występuje w lokalnym klubie, ale zaliczyła już kilka występów w reprezentacji juniorek. Większość zawodniczek pochodzi z zamożnych domów. Trener klubu przy ustalaniu składu coraz częściej musi sadzać Paulinę na ławce rezerwowych, a zamiast niej wystawiać Izabelę, której ojciec jest największym sponsorem drużyny. Gdy mężczyzna załatwia zawodniczkom wyjazd w góry, Paulinie udaje się zdobyć kilkaset złotych. W tym samym czasie zamożnej dziewczynie ginie kosztowny odtwarzacz mp3 i słuchawki. Po powrocie z obozu skradzione przedmioty znajduje w torbie Pauliny.

Zobacz także