Ukryta prawda (455)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 455

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Jola uwiodła chłopaka siostry Eli, a następie wyszła za niego za mąż. Po tym wydarzeniu porzucona kobieta zerwała kontakty z siostrą. Pewnego dnia Jola dowiaduje się, że Ela jest ciężko chora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

27-letnia Jola uwiodła chłopaka siostry Eli, a następie wyszła za niego za mąż. Po tym wydarzeniu porzucona kobieta wyprowadziła się z domu i przestała kontaktować się z siostrą. Ela zamieszkała u przyjaciółki Kasi razem z jej rodziną. Jola dowiaduje się od matki, że siostra jest ciężko chora na raka nerki. Próbuje się z nią pojednać, jednak ta jest niechętna. Dodatkowo Jola ma w pracy problem z szefem, który ją molestuje. Wkrótce siostry godzą się ze sobą. Okazuje się, że chorą kobietę może uratować tylko kosztowne leczenie przy pomocy eksperymentalnych leków z Niemiec. Jola prosi o pomoc swojego przełożonego.

Zobacz także