Ukryta prawda (453)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 453

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:34-letnia Olga od pięciu lat jest żoną dużo starszego od niej Mirosława. Wcześniej była kelnerką w jego restauracji. Po kilku latach starań o dziecko Olga zachodzi w ciążę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

34-letnia Olga od pięciu lat jest żoną dużo starszego od niej Mirosława. Kobieta był wcześniej kelnerką w jego restauracji. Mąż nadal prowadzi lokal wspólnie ze swoim czarnoskórym wspólnikiem z Brazylii, Juanem. Małżeństwo od kilku lat bezskutecznie stara się o dziecko. Po dwóch nieudanych próbach in vitro, kobiecie udaje się zajść w ciążę. Tuż przed porodem Olga ulega wypadkowi samochodowemu. Lekarze są zmuszeni zrobić cesarskie cięcie. Dziecko jest zdrowe, ale matka na skutek obrażeń zostaje wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Okazuje się, że nowo narodzony chłopiec jest ciemnoskóry.

Zobacz także