Ukryta prawda (446)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 446

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Marcin i Agnieszka są małżeństwem od 14 lat. Wychowują 13- letnią Karolinę. Mężczyzna ma romans z dziewczyną, którą poznał w barze. O wszystkim dowiaduje się żona. Marcin chce walczyć o małżeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Marcin i Agnieszka są małżeństwem od 14 lat. Wspólnie wychowują 13-letnią Karolinę. Mężczyzna od miesiąca ma romans z młodą dziewczyną, którą poznał w barze. O wszystkim dowiaduje się żona. Marcin chce walczyć o małżeństwo, zrywa z kochanką i stara się odzyskać zaufanie Agnieszki. Ta ciągle wypomina zdradę i żąda, by teraz mąż się wszystkim zajmował. W międzyczasie Agnieszka rozkręca swój biznes - projektuje gadżety do domu, które sprzedaje na blogu o wystroju wnętrz. Marcin zaś zaczyna mieć problemy w pracy. Małżeństwo czeka kolejny kryzys.

Zobacz także