Ukryta prawda (444)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 444

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Aktor Tomasz i jego żona bezskutecznie starają się o dziecko. Prasa brukowa publikuje zdjęcia gwiazdora w towarzystwie atrakcyjnej blondynki. Wychodzi na jaw, że ma on z nią córkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

32-letni Tomasz jest popularnym aktorem. W życiu prywatnym jest w szczęśliwym związku z Dominiką. Od jakiegoś czasu małżeństwo bezskutecznie stara się o dziecko. Wkrótce prasa brukowa publikuje zdjęcia gwiazdora w towarzystwie atrakcyjnej blondynki. Załamana żona postanawia wyrzucić partnera z domu. Tomasz wyznaje jej, że kobieta to jego dawna miłość, z którą ma 10-letnią córkę Małgosię. Dominika cierpi, patrząc na córkę męża. W efekcie urządza mężczyźnie ciągłe awantury, często wpada w złość, krzyczy także na dziewczynkę. Gdy Tomasz znajduje na rękach córki siniaki, nie ma wątpliwości, że winna jest jego żona.

Zobacz także