Ukryta prawda (443)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 443

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Od wypadku samochodowego tancerka Ania porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo wsparcia narzeczonego jest zgorzkniała. Tymczasem chłopakowi wyznaje miłość jego dawna przyjaciółka, Natalia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Pasją i sposobem na życie dla 25-letniej Ani był taniec towarzyski. Po wypadku samochodowym dziewczyna porusza się na wózku inwalidzkim. Choć wspiera ją narzeczony Janek, młoda kobieta jest zgorzkniała i zła na cały świat. Uważa, że partner jest z nią z litości. W międzyczasie chłopakowi wyznaje miłość jego stara przyjaciółka, Natalia. Proponuje mu, by wyjechał z nią do Londynu. Po kolejnej kłótni z niepełnosprawną ukochaną mężczyzna znika. Ania stara się zapomnieć o narzeczonym. Uczęszcza na terapię dla ofiar wypadków i poznaje Łukasza, który wciąga ją w środowisko osób tańczących na wózkach inwalidzkich. Nowy znajomy zakochuje się w dziewczynie.

Zobacz także