Ukryta prawda (440)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 440

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Waldek jest mechanikiem samochodowym. Podczas jazdy próbnej luksusowym autem klienta poznaje Milenę. Mówi jej, że jest maklerem na urlopie. Para umawia się na randkę. Mężczyzna brnie w kłamstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

26-letni Waldek jest mechanikiem samochodowym. Robiąc jazdę próbną luksusowym samochodem klienta, zauważa szarpaninę na poboczu drogi i ratuje dziewczynę z rąk potencjalnego gwałciciela. Milena jest atrakcyjną kobietą, posiadaczką drogiego samochodu. Waldek wymyśla, że jest maklerem na urlopie, który wyjechał za miasto, żeby odpocząć. Milena daje mu swój numer telefonu i kilka dni później umawia się z nim na randkę. Mężczyzna na wszystkie sposoby chce podtrzymać kłamstwo o swojej pracy, finansach i pozycji. W końcu postanawia wyjawić prawdę o sobie.

Zobacz także