Ukryta prawda (430)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 430

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Mąż Marii, Waldemar, po odejściu z armii otworzył firmę. Małżeństwo wspólnie wychowuje 17-letnią córkę Karolinę. Pewnego dnia w mieszkaniu, które przeznaczyli na wynajem, Maria natyka się na Adriana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Mąż Marii, Waldemar, po odejściu z armii otworzył dobrze prosperującą firmę. Małżeństwo wspólnie wychowuje 17-letnią córkę Karolinę. Pewnego dnia w mieszkaniu, które przeznaczyli na wynajem, Maria natyka się na Adriana. Waldemar tłumaczy, że to syn jego dawno zmarłego przyjaciela. Chłopak dopiero przyjechał do Warszawy i szuka pracy. Karolina zaprasza go na szkolny bal. Waldemar każe chłopakowi wynieść się z mieszkania i zabrania kontaktów z córką. Maria zaczyna podejrzewać, że Adrian jest nieślubnym synem jej męża. Kobieta przeprowadza badania DNA, by dowiedzieć się całej prawdy.

Zobacz także