Ukryta prawda (429)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 429

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Farmaceutka Edyta mieszka z rodzicami. Jej ojciec od dawna choruje na raka. Przed śmiercią mówi córce, że jest adoptowana. Kobieta chce poznać biologicznych rodziców. Udaje się pod wskazany adres.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Farmaceutka Edyta mieszka z rodzicami. Jej ojciec od dawna choruje na raka. Przed śmiercią mówi córce, że jest adoptowana. Kobieta udaje się do biologicznych rodziców. Zastaje na miejscu mężczyznę, który wszystkiemu zaprzecza. Edyta zostawia swoje namiary. Kilka dni później zgłasza się do farmaceutki jej biologiczna siostra, która tłumaczy zachowanie ojca. Kobieta dowiaduje się też, że jej prawdziwa matka jest niepełnosprawna i przebywa w domu pomocy społecznej. Edyta postanawia ją odwiedzić. Schorowana kobieta tłumaczy, że oddała córkę do domu dziecka z powodu skrajnej biedy. Edyta obiecuje pomoc biologicznej rodzinie.

Zobacz także