Ukryta prawda (422)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 422

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:22-letnia Gabrysia jest bardzo atrakcyjną studentką. Dziewczyna ma sponsora, Adama, który płaci za wynajem kawalerki i daje jej dodatkowe pieniądze. Sytuacja kobiety komplikuje się, gdy poznaje Maćka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 19 października
jutro
5:00 TVN 7 (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

22-letnia Gabrysia jest bardzo atrakcyjną studentką. Od czterech miesięcy dziewczyna ma sponsora, Adama, który płaci za wynajem kawalerki i daje jej dodatkowe pieniądze. Sytuacja kobiety komplikuje się, gdy poznaje Maćka, w którym się zakochuje. Znajomi sugerują chłopakowi, że jego nowa miłość nie ma najlepszej opinii na uczelni. Maciek jest coraz bardziej podejrzliwy, jednak Gabrysia zwleka z zerwaniem dawnego układu. W końcu dziewczyna zwierza się partnerowi ze swoich problemów. Okazuje się, że chłopak ma sporo pieniędzy i może jej pomóc. Gabrysia decyduje się zakończyć znajomość z Adamem i poszukać pracy. Sponsor nie przyjmuje jednak do wiadomości informacji o jej odejściu.

Zobacz także