Ukryta prawda (403)

Ukryta prawda

sezon 4 odc. 403

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:26-letnia Daria kończy związek z oszustem, którego zatrzymała policja, i wraca do domu. Rodzice dziewczyny nie są zadowoleni z roszczeniowej postawy córki, która nigdy w życiu nie pracowała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

26-letnia Daria od kilku lat jest związana ze sporo od siebie starszym Janem. Pewnego dnia odwiedza ich policja. Mężczyzna zostaje zatrzymany za przestępstwa gospodarcze i wyłudzenie pieniędzy, a komornik zajmuje jego majątek. Daria kończy związek z oszustem i wraca do domu. Rodzice dziewczyny nie są zadowoleni z roszczeniowej postawy córki, która nigdy w życiu nie pracowała i jest przyzwyczajona do luksusu. Zmuszają ją do podjęcia pracy. Daria zostaje zatrudniona w hotelu. Tymczasem odkrywa, że rzekomo spłukany Janek wciąż ma pieniądze i do tego nową kochankę.

Zobacz także