Ukryta prawda (1053)

Ukryta prawda

sezon 15 odc. 1053

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka jest żoną Tomka i matką 16-letniej Mileny. Zauważa zmiany w zachowaniu córki. Wreszcie poznaje prawdę - Milena jest w ciąży. Naciskana przez rodziców opowiada, że została zgwałcona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Agnieszka jest żoną Tomka i matką 16-letniej Mileny. Zauważa zmiany w zachowaniu córki. Nie chce jeść, praktycznie nie opuszcza pokoju. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że nastolatka przestała chodzić do szkoły. Wreszcie poznaje prawdę - Milena jest w ciąży. Naciskana przez rodziców opowiada, co się stało. Została zgwałcona, kiedy wracała z harcówki. Podejrzenie pada na drużynowego, ale dziewczyna stanowczo zaprzecza, jakoby to on coś jej zrobił. Chce usunąć ciążę, jednak Tomek nie wyraża na to zgody. Tymczasem sprawca gwałtu pozostaje nieznany. Mija rok. Milena, która urodziła dziecko, jest w coraz gorszym stanie psychicznym. Agnieszka próbuje pomóc córce. O stan nastolatki obwinia męża. Para bardzo często się kłóci.

Zobacz także