Ukryta prawda (376)

Ukryta prawda

sezon 4 odc. 376

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Ewelina wynajmuje mieszkanie matce i córce, które pięć miesięcy temu przestały płacić czynsz. Kobieta domaga się od nich, żeby w końcu się wyniosły. Te jednak nie zamierzają się wyprowadzać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

40-letnia Ewelina wynajmuje mieszkanie matce i córce, które pięć miesięcy temu przestały płacić czynsz. Kobieta domaga się od nich, żeby w końcu się wyniosły. Te jednak nie zamierzają się wyprowadzać. Ewelina chce wyrzucić intruzów, ale okazuje się, że sprawa o eksmisję może się ciągnąć nawet dwa lata. Pewnego dnia kobieta wpada do mieszkania z bratem. Zostaje wezwana policja, a właścicielka zostaje oskarżona o naruszenie nietykalności cielesnej. Funkcjonariusze twierdzą, że lokatorki nie mają gdzie pójść, więc nie można ich wyrzucić. Brat Eweliny proponuje, żeby dokwaterować do nich trzeciego najemcę. Mimo protestów męża, Ewelina znajduje chętnego do zamieszkania kryminalistę, który właśnie wyszedł z więzienia.

Zobacz także