Ukryta prawda (1462)

Ukryta prawda

sezon 21 odc. 1462

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Marzeniem Kamili jest kariera aktorska. Startuje w castingu do głównej roli w filmie. Po przesłuchaniach zaczepia ją producent, który sugeruje, że nie zrobi kariery, jeśli nie pójdzie z nim do łóżka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przestawione w kolejnych odcinkach "Ukrytej prawdy" historie pokazują, że każdy dzień pisze nowy scenariusz z coraz bardziej zaskakującymi rozwiązaniami. Widzowie zobaczą opowieści o ludziach, których życie odmieniła jedna chwila - pełne napięcia opowieść, raz zabawne, a raz z dramatycznym finałem.

W tym odcinku

Marzeniem 18-letniej Kamili jest kariera aktorska. Szykuje się do egzaminów, startuje też w castingu do głównej roli w filmie. Otrzymuje wsparcie matki, Ewy, oraz przyjaciółki, Gabrysi. Po przesłuchaniach nastolatka zostaje zaczepiona przez producenta, który daje jej swoją wizytówkę i sugeruje, że nie zrobi kariery, jeśli nie pójdzie z nim do łóżka. Koleżanka przekonuje, żeby się zgodziła, ona jednak odmawia. Kilka dni później przypadkowo odkrywa pismo od komornika. Jak się okazuje, Ewa ma dług w wysokości trzydziestu tysięcy złotych. Co więcej, zalegają z czynszem. Grozi im eksmisja, jeśli nie zapłaci ośmiu tysięcy do końca miesiąca. W tej sytuacji 18-latka przyjmuje propozycję producenta. Spotykają się w hotelu, po wszystkim dziewczyna dostaje od niego dziesięć tysięcy złotych. Pieniądze przekazuje matce, razem z dobrymi wieściami odnośnie castingu. Na planie twórca filmu nieustannie podrywa Kamilę. By wspierać Ewę finansowo, dziewczyna zgadza się na kolejne schadzki.

Zobacz także