x
Ukryta prawda (1454)

Ukryta prawda

sezon 21 odc. 1454

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Daria i Agnieszka są przyjaciółkami. Pewnego dnia zostają zaczepione przez wróżkę, która mówi pierwszej z nich, że jej życie wkrótce ulegnie zmianie, ponieważ sporo zarobi na swojej sztuce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przestawione w kolejnych odcinkach "Ukrytej prawdy" historie pokazują, że każdy dzień pisze nowy scenariusz z coraz bardziej zaskakującymi rozwiązaniami. Widzowie zobaczą opowieści o ludziach, których życie odmieniła jedna chwila - pełne napięcia opowieść, raz zabawne, a raz z dramatycznym finałem.

W tym odcinku

Daria i Agnieszka są przyjaciółkami. Pewnego dnia zostają zaczepione przez wróżkę, która mówi pierwszej z nich, że jej życie wkrótce ulegnie zmianie, ponieważ sporo zarobi na swojej sztuce. Następnego dnia między młodą kobietą a szefem dochodzi do kłótni, w konsekwencji zwalnia się ona z pracy. Jest gotowa otworzyć z koleżanką wróżbiarski interes. Wynajmują lokal, po czym urządzają tam specjalne pomieszczenie. Szybko zyskują pierwsze klientki. Co ciekawe, ich przepowiednie się sprawdzają. Agnieszka wróży przyjaciółce, że niebawem pozna miłość życia, zaś jakiś czas później spotyka ona Jacka. Następna ezoteryczna rada dotyczy jak najszybszego zainwestowania oszczędności. Daria nie ma pomysłu, w jaki sposób tego dokonać. Radzi się ukochanego. Partner podsuwa koncepcję zarabiania na sztuce. To samo radziła jej kiedyś wróżka. Kupuje płótno Kossaka, potem kilka innych. Okazuje się ona jednak falsyfikatami. W dodatku Jacek znika z pieniędzmi.

Zobacz także