Ukryta prawda (1313)

Ukryta prawda

sezon 20 odc. 1313

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Po przeszczepie serca Robert postanawia zacząć spełniać swoje marzenia. Jego żona liczy, że będzie poświęcał czas rodzinie. Tymczasem on rozpoczyna kurs wspinaczki. Nawiązuje romans z instruktorką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Kilka miesięcy temu 44-letni Robert miał przeszczep serca. Postanawia całkowicie wykorzystać szansę, jaką otrzymał od losu, i spełnić swoje marzenia, czego wcześniej się bał. To zaskakuje jego żonę Ewę, bowiem miała nadzieję, że po operacji będzie poświęcał czas rodzinie. Sytuację próbuje ratować brat kobiety, Czarek. Jak przekonuje siostrę, szwagier uspokoi się, kiedy zrealizuje plany. Tymczasem Robert zaczyna uczestniczyć w kursie wspinaczki. Poznaje instruktorkę Paulinę i szybko zakochuje się w niej z wzajemnością. Od tamtej pory prowadzi podwójne życie, ale nie chce zostawiać żony ani synka, Bartka. Wkrótce romans odkrywa Czarek. Stawia 44-latkowi ultimatum: porzuci kochankę albo Ewa o wszystkim się dowie. Mężczyzna decyduje się zerwać z Pauliną, jednak wówczas ktoś wysyła jego żonie ich wspólne zdjęcia.

Zobacz także