x
Ukryta prawda (1308)

Ukryta prawda

sezon 20 odc. 1308

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Aleksandra podejrzewa swojego męża, lekarza Huberta, o romans. Pewnego dnia mężczyzna wychodzi jak zawsze do pracy, ale nie wraca do domu. Żona postanawia zgłosić na policję jego zaginięcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

37-letnia Aleksandra jest matką dwójki dzieci i żoną lekarza Huberta. Pewnego dnia zauważa, że jej partner się dziwnie zachowuje. Mężczyzna jest oschły, milczący i zdaje się, jakby był myślami gdzie indzie. Ola zaczyna podejrzewać go o romans. Hubert zaprzecza oskarżeniom małżonki, twierdząc, że jego nastrój spowodowany jest zmęczeniem i przepracowaniem. Jakiś czas później mężczyzna wychodzi jak zawsze do pracy, ale nie wraca do domu. Nikt nie wie, gdzie podziewa się lekarz. Jego telefon także milczy. Zrozpaczona kobieta postanawia zgłosić na policję zaginięcie męża. Znajomy pomaga jej dostać się do laptopa Huberta. Kobieta znajduje w historii przeglądania luksusowe hotele w całej Polsce. Wychodzi na jaw, że mężczyzna nawet w jednym z nich dokonał zakwaterowania. Aleksandra uważa, że wyjechał tam ze swoją kochanką.

Zobacz także