Ukryta prawda (1302)

Ukryta prawda

sezon 20 odc. 1302

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Tomasz Niecik, Luiza Niecikowska
W skrócie:Po koncercie Tomasz Niecik melduje się w hotelu. Nazajutrz dręczy go silny ból głowy. Żona muzyka otrzymuje zdjęcia, które przedstawiają go leżącego w hotelowym łożu z roznegliżowaną nieznajomą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Po koncercie Tomasz Niecik melduje się w hotelu, gdzie pokój wynajęli mu organizatorzy imprezy. Zostaje przywitany na recepcji przez sympatyczną Ninę. Dzwoni z pokoju do żony, opowiada o całym wydarzeniu i zapewnia, że tęskni. Następnego ranka dręczy go silny ból głowy. Bierze to za objaw zmęczenia oraz przepracowania. Kilka dni później ukochana urządza muzykowi scenę zazdrości. Jak wyjaśnia, przed chwilą otrzymała na skrzynkę mailową zdjęcia, które przedstawiają Tomasza leżącego w hotelowym łożu z roznegliżowaną nieznajomą. Wszystko wygląda, jakby uprawiali seks. Kobieta żąda wyjaśnień, w rezultacie dochodzi do awantury. Wokalista zapewnia o swojej uczciwości. Tymczasem jego żona konsultuje się z przyjaciółką Moniką, która dodatkowo komplikuje sytuację. Twierdzi bowiem, że od dawna ma wątpliwości odnośnie wierności artysty, widziała, jak podrywa fankę po koncercie. Wkrótce pani Niecik odkrywa w samochodzie damską bieliznę. Rozgoryczona żąda od męża, żeby się wyprowadził.

Zobacz także