x
Ukryta prawda (1299)

Ukryta prawda

sezon 20 odc. 1299

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:19-letnia studentka pierwszego roku prawa, Żaneta, kocha się w Damianie. Dotąd była przekonana, że podobnie jak ona pochodzi z dobrej rodziny. Okazuje się, że chłopak wychował się w domu dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

19-letnia studentka pierwszego roku prawa, Żaneta, kocha się w starszym koledze z tego samego kierunku, Damianie. Dotąd była przekonana, że podobnie jak ona pochodzi z dobrej, inteligenckiej rodziny. Zobaczyła go jednak z Wiolą, która wychowywała się w domu dziecka. Chłopak sam spędził tam całe dzieciństwo. Jak tłumaczy, okłamał ją, ponieważ z tego powodu zawsze czuł się gorszy. Żaneta mu wybacza. Tymczasem rodzice 19-latki - gdy dowiadują się prawdy o jego przeszłości - nagle przestają akceptować wybranka córki. Studentka często odwiedza Damiana, mieszkającego na stancji u 55-letniej Stanisławy. Niebawem odkrywa coś niepokojącego: ukochany regularnie spotyka się z Wioli. Zaczyna mieć podejrzenia, że to jego miłość z domu dziecka.