Ukryta prawda (1274)

Ukryta prawda

sezon 19 odc. 1274

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:40-letni Adam jest zatrudniony w rodzinnej firmie, która została założona przez teściów, a dziś prowadzą ją żona mężczyzny Beata i szwagier Paweł. Przedsiębiorstwo znajduje się na krawędzi upadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

40-letni Adam jest zatrudniony w rodzinnej firmie, która została założona przez teściów, a dziś prowadzą ją żona mężczyzny Beata i szwagier Paweł. Przedsiębiorstwo znajduje się na krawędzi upadku. Może zostać uratowane tylko przez duży przetarg. Beata załamana problemami zawodowymi oraz osobistymi, nie układa jej się bowiem w małżeństwie, urządza w domu seans spirytystyczny. Zaprasza na niego brata z partnerką Ewą. Wróżka ma dla Adama pozytywne przepowiednie, a dla Pawła niepomyślne. Początkowo wydaje się, że wszystko, co mówi jasnowidząca, się sprawdza. Mąż zaczyna podejrzewać Ewę o zdradę i zleca szwagrowi obserwację kobiety. Tymczasem to właśnie on jest jej kochankiem. Jakiś czas później kontakt z 40-latkiem nawiązuje przedstawiciel konkurencji, który oferuje mu pieniądze oraz posadę w zamian za wyniesienie tajnych dokumentów. Ten się zgadza. Odnosi sukces, rozstaje się z żoną, składa pozew rozwodowy, dokonuje rozdzielności majątkowej, notarialnie przepisuje udziały na Beatę.

Zobacz także