×
Ukryta prawda (1248)

Ukryta prawda

sezon 19 odc. 1248

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Julita i Karol wynajmują pokój, który mieści się w starej kamienicy. Mają zamieszkać z emerytką Zofią. Julita początkowo jest zadowolona. Niestety, z czasem gospodyni staje się uciążliwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

Julita i Karol muszą opuścić wynajmowane mieszkanie, ponieważ jego właściciel nagle się tam wprowadził. Teraz szukają nowego lokum. Partnerzy uczęszczają na studia dzienne, przyjechali do Warszawy specjalnie w tym celu, pochodzą z biednych rodzin, pracują wyłącznie wieczorami oraz w weekendy. Pewnego dnia Karol znajduje duży pokój, który mieści się w starej kamienicy, a czynsz wynosi 600 złotych. Istnieje jednak jeden warunek - zamieszkają z emerytką Zofią. Kobieta, wdowa po wojskowym, nie chce zarobić, szuka jedynie towarzystwa, ponieważ nie ma dzieci. Julita chętnie się zgadza i początkowo jest zadowolona, pomaga staruszce, robi jej zakupy. Niestety, z czasem pani Zofia staje się uciążliwa. Upomina lokatorkę za cicho puszczoną muzykę czy zapaloną lampkę, komentuje sposób ubierania się dziewczyny. Zaczyna ona szukać innego mieszkania, ale kiedy je znajduje, Karol odmawia wyprowadzki. Nie zamierza bowiem płacić wysokiego czynszu za kawalerkę. Między partnerami dochodzi do konfliktu.

Zobacz także