Ukryta prawda (1238)

Ukryta prawda

sezon 19 odc. 1238

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Dawid postanawia przerwać naukę, by zacząć pracować w firmie kamieniarskiej. Bliscy są przerażeni, gdyż miał jako pierwszy w rodzinie iść na studia. Ojciec chce zmusić syna, żeby wrócił do szkoły.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

Pewnego dnia 18-letni Dawid - dotąd świetny uczeń - informuje rodziców, Bognę i Marcina, że postanowił przerwać naukę w liceum, by zacząć pracować w firmie kamieniarskiej. Oni są przerażeni, gdyż syn miał jako pierwszy w rodzinie iść na studia. Kobieta decyduje się porozmawiać z wychowawcą nastolatka jednak ten pozostaje bezradny. Marcin podejmuje bardziej stanowcze kroki, chce siłą zmusić Dawida, żeby wrócił do szkoły. Bogna wini Norberta, z którym 18-latek przez ostatni rok włóczył się po Warszawie, przez co osiągał coraz gorsze wyniki w nauce. Matka zwraca się z prośbą o pomoc do korepetytorki syna, Paulina, zawsze wierzącej w jego talent. Dziewczynie udaje się nakłonić nastolatka, aby skończył liceum. Problem w tym, że zamierza on uczyć się wieczorowo. Rodzice nie akceptują tej decyzji. Jakiś czas później chłopak przecina sobie rękę. Wówczas rodzice każą mu rzucić pracę. Wkrótce matka widzi go na spacerze z dzieckiem.

Zobacz także