Ukryta prawda (1181)

Ukryta prawda

sezon 17 odc. 1181

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Sandra i Konrad niedawno zamieszkali razem. Pewnego dnia kobieta zastaje w swoim lokum nieznajomą. Partner tłumaczy, że to jego siostra, Karolina. Obie panie świetnie się ze sobą dogadują.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

25-letnia Sandra i Konrad niedawno zamieszkali razem. Pewnego dnia po wcześniejszym powrocie z wyjazdu służbowego kobieta zastaje w swoim lokum nieznajomą. Partner tłumaczy, że to jego siostra, Karolina, która przyjechała z Rzeszowa. Obie panie świetnie się ze sobą dogadują. Kilka dni później Karolina traci pracę w rodzinnym mieście, więc Sandra proponuje, żeby tymczasowo się do nich wprowadziła. Wówczas przechodzi ona dziwną przemianę, zaczyna chodzić na imprezy, a w dodatku wciąga we wszystko Konrada. To z kolei nie podoba się jego ukochanej. Sytuację pogarsza fakt, że z portfela 25-latki znikają pieniądze. Między partnerami coraz częściej dochodzi do kłótni. Gdy Karolina po raz kolejny kłamie, Sandra zaczyna zastanawiać się, jak wyrzucić uciążliwą lokatorkę.

Zobacz także