×
Ukryta prawda (1145)

Ukryta prawda

sezon 17 odc. 1145

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Szymon znajduje chorą matkę leżącą pod drzwiami mieszkania. Wraz z żoną podejmuje decyzję, by zabrać ją do siebie na czas rekonwalescencji. Pewnego dnia zauważa, jak wyrzuca ona swoje leki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Pewnego dnia Szymon odbiera telefon od chorej na cukrzycę matki. Urszula złamała rękę i potrzebuje pomocy w codziennym życiu. Mężczyzna dzwoni do siostry, Karoliny, ale rodzeństwo nie ma ochoty zbyt często widywać się z rodzicielką. Dawniej cały czas krytykowała dzieci, a mężem - który ostatecznie porzucił rodzinę - wręcz gardziła. Mimo to żona próbuje przekonać Szymona, żeby jeździł do Urszuli coraz częściej, nie bacząc na siostrę. Ten korzysta z jej rady, dzięki czemu przekonuje się, że matka zmieniła swoje zachowanie. Pewnego dnia znajduje ją leżącą pod drzwiami mieszkania. Jak się okazuje, miała atak hipoglikemii. Wówczas on i żona podejmują decyzję, żeby zabrać Urszulę do siebie na czas rekonwalescencji. Niespodziewanie Szymon widzi, jak rodzicielka wyrzuca leki, które przepisał jej diabetolog.

Zobacz także