Ukryta prawda (1140)

Ukryta prawda

sezon 17 odc. 1140

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka rozwiodła się z Radkiem i przejęła opiekę nad córką. Ojciec ma prawo do spotkań z dzieckiem. On i jego nowa partnerka afiszują się swoją miłością. Agnieszka szuka pocieszenia w alkoholu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 30 marca
dziś
12:15 TVN (z napisami)

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Przed rokiem Agnieszka odkryła zdradę męża. Radek sypiał z jej najlepszą przyjaciółką. Po rozwodzie sąd przyznał opiekę nad córką małżeństwa, Oliwią, matce. Ojciec może odwiedzać dziecko, kiedy tylko zechce, a raz w tygodniu zabrać do siebie na noc. Agnieszka bardzo źle znosi tę sytuację, czuje się samotna. W dodatku byli partner i koleżanka afiszują się ze swoją miłością, gdy przyjeżdża odebrać od nich Oliwkę. Zrozpaczona zaczyna pić. Rodzicielka robi wszystko, żeby ją powstrzymać. Agnieszkę pociesza przyjaciel Michał. Spędzają przy alkoholu kolejne wieczory. Tymczasem pod wpływem powtarzających się kłótni z Radkiem oraz Ulą, kobieta zaczyna pić również w pracy. Zostaje zwolniona. Ta sytuacja sprawia, że coraz częściej zagląda do kieliszka, w rezultacie zapomina odebrać Oliwkę ze szkoły.

Zobacz także