×
Ukryta prawda (1129)

Ukryta prawda

sezon 17 odc. 1129

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Ania przedstawia rodzicom nowego ukochanego. Ojciec nie akceptuje jej wybranka. Niebawem oskarża go o kradzież. Dziewczyna wyprowadza się z domu. Tymczasem jej bliskich dotyka poważny problem...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Dwudziestoletnia Ania od trzech tygodni spotyka się ze starszym od siebie Maksem. Po tym czasie postanawia przedstawić go rodzicom. Ojciec, Tomasz, nie akceptuje wybranka córki, ponieważ podróżuje po świecie, zamiast ukończyć studia, a co gorsza - namawia Anię, by mu towarzyszyła. Dziewczyna nie rozumie, dlaczego rodzic jest tak negatywnie nastawiony do jej partnera. Jakiś czas później Tomasz oskarża Maksa o kradzież ukrytych w domu pieniędzy. Dwudziestolatka nie tylko staje w obronie ukochanego, ale też decyduje się wyprowadzić z domu i zamieszkać z nim. Tymczasem rodzinę dotyka poważny problem - mały braciszek Ani, Igor, trafia do szpitala.

Zobacz także