Ukryta prawda (1121)

Ukryta prawda

sezon 17 odc. 1121

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Owdowiała Beata decyduje się skorzystać z usług biura matrymonialnego. Zaprzyjaźnia się z jego właścicielką. Nie zna jednak jej prawdziwych intencji. Nowo poznany Mateusz pomaga jej odkryć prawdę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 listopada
za 4 dni
17:55 TVN (z napisami)
czwartek, 1 grudnia
za 5 dni
11:50 TVN (z napisami)

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Mąż Beaty trzy lata wcześniej zginął w wypadku. Wdowa decyduje się skorzystać z usług biura matrymonialnego, by znaleźć nowego partnera. Córka Iza nie popiera jej działań, uważa bowiem, że matka nie powinna wchodzić w kolejny związek. Wkrótce Beata poznaje kilku kandydatów, których przedstawia jej właścicielka biura, Wioletta. Żaden z mężczyzn nie okazuje się tym właściwym - jeden skłamał odnośnie wyglądu, inny potrafi mówić wyłącznie o pieniądzach. Po paru równie nieudanych randkach klientka rezygnuje z usług Wioletty, nie chce już szukać partnera. Utrzymuje za to znajomość z kobietą, zaprzyjaźniają się. Kilka dni później poznaje Mateusza. Spotyka go na ulicy pod swoim domem, gdzie próbuje naprawić zepsuty samochód. Mężczyzna prosi o pożyczenie telefonu komórkowego, ponieważ jego aparat się rozładował. W ramach podziękowań zaprasza Beatę na kawę. Podczas spotkania przyznaje, że zna ją z profilu w biurze matrymonialnym Wioletty. Jednak właścicielka zniechęcała Mateusza do kobiety.

Zobacz także