Ukryta prawda (1105)

Ukryta prawda

sezon 16 odc. 1105

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:16-letni Radek od dziecka trenuje piłkę nożną. Obecnie dochodzi do siebie po kontuzji w amatorskim zespole. Niespodziewanie decyduje się zakończyć karierę. Za namową kumpli postanawia okraść sklep.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 6 października
jutro
15:05 TVN (z napisami)

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

16-letni Radek od dziecka trenuje piłkę nożną. Było to marzeniem jego ojca, który sam chciał być piłkarzem, ale brakowało mu umiejętności. Obecnie chłopak dochodzi do siebie po ciężkiej kontuzji w amatorskim zespole. Wszyscy liczą, że kiedy odbuduje się fizycznie, zainteresują się nim ponownie profesjonalne kluby. Niespodziewanie Radek decyduje się jednak zakończyć karierę. W dodatku zrywa z dziewczyną i wpada w złe towarzystwo. Za namową kumpli postanawia okraść sklep komputerowy, żeby zdobyć pieniądze na nowego laptopa i wakacyjny kurs tworzenia stron internetowych.

Zobacz także