Ukryta prawda (1071)

Ukryta prawda

sezon 16 odc. 1071

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Ewelina i Adam są małżeństwem od czasu studiów. Mają córkę Roksanę. Z powodu stagnacji w ich życiu uczuciowym ustalili, że będą tworzyć związek otwarty. Zaczynają chodzić na randki z innymi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Ewelina i Adam są małżeństwem od czasu studiów. Mają córkę Roksanę. Z powodu stagnacji w ich życiu uczuciowym ustalili, że będą tworzyć związek otwarty. Nie chcą bowiem się rozstawać dla dobra dziecka. Zaczynają chodzić na randki z innymi w tajemnicy przed córką. Pewnego dnia Ewelina dostrzega na ciele Roksany siniaki. Ta mówi, że to wynik urazów, których doznała na tańcu nowoczesnym. Matka podejrzewa, że dziewczyna jest gnębiona przez koleżankę.

Zobacz także