Ukryta prawda (1064)

Ukryta prawda

sezon 16 odc. 1064

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Daria mieszka z narzeczonym w centrum Warszawy. Kiedy dowiaduje się, że odziedziczyła po cioci dom pod miastem, partner namawia ją, by się przeprowadzili. Na miejscu poznają opowieść o klątwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Sekretarka Daria mieszka z narzeczonym Michałem w centrum Warszawy. Kiedy dowiaduje się, że odziedziczyła po cioci dom pod miastem, jej partner namawia ją, by się przeprowadzili. Na miejscu poznają opowieść o ciążącej na budynku klątwie, a w domu dochodzi do niepokojących wydarzeń - jak choćby zniknięcia pewnych przedmiotów. Michał, który przez całe dnie jest nieobecny w domu, lekceważy obawy Darii, jednak ona coraz bardziej się boi. Wkrótce Michał doznaje urazu głowy i trafia do szpitala. Nie pamięta, co się wydarzyło.

Zobacz także