Ukryta prawda (1058)

Ukryta prawda

sezon 16 odc. 1058

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Po powrocie do domu Alicja i Bartek odkrywają, że zostali okradzeni. Wszystko wskazuje na to, że złodzieje weszli przez balkon. Podczas porządkowania mieszkania kobieta znajduje kamerkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Po powrocie do domu z wesela znajomych Alicja i Bartek odkrywają, że zostali okradzeni. Złodzieje wynieśli z ich domu m.in. sprzęt muzyczny, głośniki i wzmacniacz. Wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie do środka dostali się przez balkon, jednak żaden z sąsiadów nie zauważył nic podejrzanego. Alicja przekonuje właściciela mieszkania, by założył kraty, chociaż Bartek jest temu przeciwny. W końcu postanawiają się wyprowadzić. Podczas doprowadzania do porządku mieszkania Alicja znajduje dobrze schowaną kamerkę. Wkrótce na jaw wychodzi, kto był włamywaczem.

Zobacz także