x
Ukryta prawda (1014)

Ukryta prawda

sezon 15 odc. 1014

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Paulina i Rafał wynajmują razem mieszkanie. Partner kontroluje każdy ruch ukochanej, podejrzewając ją o zdradę. Pewnego dnia kobieta poznaje 45- letniego właściciela księgarni, Damiana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 kwietnia
za 7 dni
4:45 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Paulina i Rafał wynajmują razem mieszkanie. Partner kontroluje każdy ruch ukochanej, podejrzewając ją o zdradę. Pewnego dnia kobieta poznaje przypadkowo 45- letniego właściciela księgarni, Damiana, z którym nawiązuje przyjaźń. Zachowuje to jednak w tajemnicy. Rafałowi nie podoba się, że ma sekrety. Jest coraz bardziej agresywny. Tymczasem nowy znajomy zaczyna imponować Paulinie. Ona zakochuje się, ale nie może odejść od obecnego partnera ze względu na mieszkanie. Damian proponuje pożyczkę. Wkrótce Rafał poznaje prawdę.

Zobacz także